Отборите на Италия и Белгия не излъчиха победител в сблъсъка помежду си на Олимпико

...

Италия изпусна спечелен мач

Отборите на Италия и Белгия не излъчиха победител в конфликта между тях на " Олимпико " от група 2 в Лига " А "  на Лигата на нациите.

Мачът приключи при резултат 2:2, откакто домакините поведоха с попадения на Андреа Камбиазо във 2-рата и Матео Ретеги в 24-тата минута, а гостите изравниха чрез Максим де Кайпер в 42-рата и Леандро Тросар в 62-рата минута. За това развиване на мача спомогна и фактът, че " Скуадра адзура " игра с човек по-малко от 40-ата минута, когато Лоренцо Пелегрини бе изпъден с пряк червен картон, което очевидно разстрои ритъма на италианците и те не съумяха да удържат преднината си от два гола, предава Спортал.

Домакините излязоха с Матео Ретеги, който бе на върха на офанзивата, а зад тила му действаше Лоренцо Пелегрини. В средата на терена си партнираха Сандро Тонали, Давиде Фратези и Самуеле Ричи, а двамата халф-бекове бяха Федерико Димарко и Андреа Камбиазо.

Гостите зожиха на Лоис Опенда като изнесен нападател и Жереми Доку, Леандро Тросар и Шарл де Кетеларе зад тила му. Юри Тилеманс и Орел Мангала пък бяха двамата отбранителни полузащитници.

Източник: petel.bg